De Danalogen

In de winkelrekken zal u het deze week al kunnen opmerken, de Activia (gearomatiseerd) - yoghurtpotjes hebben een facelift ondergaan. Het nieuwe potje is gemakkelijk herkenbaar door zijn eenvoudige, elegante maar toch ook moderne uitstraling. De introductie van de potjes bij de Fruix was al succesvol, daarom is het nu de beurt aan Activia om onder handen genomen te worden.

read more

Rijk aan natuurlijke vitamine C

Actimel Powerfruit is rijk aan natuurlijke Vitamine C uit Acerola.

Wist u dat deze rode bes een belangrijke natuurlijke bron is van vitamine C? Het is één van de vruchten met het hoogste gehalte aan Vitamine C: 1000 mg tot 2 000 mg/100 g, of 20 tot 30 keer meer Vitamine C dan een citroen of een appelsien.

Meer weten over Vitamine C en de gezondheidsvoordelen? http://www.actimel.be/nl-gamma.php

read more

’t Is zomer! En we maken ons klaar voor een welverdiende vakantie. Sluit je ogen en laat je meenemen naar het berggebied van Epire

’t Is zomer! En we maken ons klaar voor een welverdiende vakantie.

Sluit je ogen en laat je meenemen naar het berggebied van Epire. De Danalogen nodigen je immers uit om het nieuwe Danone gamma te ontdekken, GREEK – al te verkrijgen in de winkel. Een yoghurt op een bedje van aardbei of peer, of de natuur versie.

Wat maakt hem zo uniek? Zijn smeuïge textuur! Alle lekkerbekken zullen er weg van zijn.

read more

Danio geeft je zin om eens lekker te schreeuwen! Gil, brul, schreeuw, neem dit op en win een droomreis ter waarde van 5000€

Danio geeft je zin om eens lekker te schreeuwen! Gil, brul, schreeuw, neem dit op en win een droomreis ter waarde van 5000€ Ontdek hier de eerste, exclusieve video's! Je zal meteen merken dat je een grote kans maakt om te winnen.

read more

Ontdek nu je unieke code aan de binnenkant van de promopacks en neem deel aan onze wedstrijd! Maak elke dag kans op 1 van de 5 wintervakanties van Actimel!

Ontdek nu je unieke code aan de binnenkant van de promopacks en neem deel aan onze wedstrijd! Maak elke dag kans op 1 van de 5 wintervakanties van Actimel!

Prijs 1: 1 week skivakantie (4 personen) met Pierre et Vacances (4 personen)

Dprijs 2-5: 1 weekend of 1 mid-week (4 personen) met Center Parcs

Onze actie is geldig van 1 tot 28 Februari 2011 dus afspraak in jouw winkelpunt om kans te maken op deze schitterende prijzen!

read more